Yeni Serverler Reklam Ekleme

Admin 

Level 35
Yönetici
Administrator
Son görülme
Forum listesi görüntüleniyor
Katılım
18 Mayıs 2024
Konular
96
Mesajlar
114
Beğeni
12
Puanları
15
Web sitesi
www.sroturk.com
Yeni Silkroad, Yeni Metin2, Yeni Knight Online yada Yeni CS2 PvP Serverleri konusu eklerken amacına uygun, etkin ve ilgi çekici olması için dikkat edilmesi gerekenler
PvP Server Tanıtım sitemizin kendine özgü extra özellikleri vardır. Konu açarken bunlara dikkat etmenizi önemle rica ederiz..
Nedir bu özellikler derseniz :
Öncelikle konu açarken özellikle belirtmeniz gerekli alanlar mevcuttur. Server Cap, Server Adı, web sitesi, beta açılış tarihi, server açılış tarihi vs
Bunları özellikle sormamızın sebebi yakın bir tarihte server arayan oyuncular sitemize geldiğinde örneğin beta açılışı yapacak serverler listesini ayrıca bir pencere içerisinde, açılışına az kalanları yada kapanmış olan serverleri anlık olarak takip edebileceklerdir.. Konu açarken örneğin açılış tarihini es geçtiğiniz bir serverin açılış tarihini yeni oyuncu adayları göremeyecektir. Yada web sitesini yazmadığınızda, yanlış yazdığınızda serverin kapalı görünecektir.
Bu sebeple konu açarken lütfen titiz davranınız ki serveriniz google aramalarda üst sıralarda görünsün.
Ayrıca çoğu server sahibi konuları cut copy şeklinde paylaşmaktadır.. Bizim sitemizde konuyu açarken "Server Detayları" özel bilgi alanı vardır. Buraya konuya eklenen resimli açıklamalar dışında özetle serverinizi kendi cümlelerinizle yazarsanız daha etkili bir tanıtım yapmış olacaksınız.

* Konularınızın süratle yayınlaması için :
Yukarıda yazdığımız gibi sizden istenilen bilgileri tam, eksiksiz ve doğru yazmanız sizin menfaatinizedir
Konu açarken verdiğimiz Partner Linkini de server sitenizin ana sayfasına eklemeyi unutmadığınız için teşekkür ederiz.
SroTURK Partner Linkinizi bu konudan alabilirsiniz

sroturk-sponsor.png
 
Son düzenleme:
Geri
Üst Alt